A tu niestety nie można powiedzieć, aby wszystko zapięte było na ostatni guzik.
Do Centrali Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Toruniu, które zaopatruje elbląskie sklepy, wiosna dotarła chyba zbyt późno i stąd braki w zaopatrzeniu. Dyrekcja Centrali nie realizuje zamówień kierownictwa sklepu.
Sklep w Elblągu odczuwa poważne braki szczególnie jeśli chodzi o nasiona cebuli.. Nie ma w ogóle nasion kwiatów, ani inspektowych, ani gruntowych.
Jednym słowem zaopatrzenie sklepu z nasionami przedstawia się w tym roku o wiele gorzej, niż w latach ubiegłych.
Może wreszcie centrala w Toruniu obudzi się z zimowego snu i zaopatrzy w nasiona sklep w Elblągu. Czas chyba na to.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter