Rytmicznie pracująca załoga dała piwoszom Elbląga, Braniewa, Malborka, N. Dworu, Pasłęka i wielu innych miejscowości, zaopatrywanych przez browar, 5.290.000 butelek piwa, oraz 48.000 butelek lemoniady.
Ogółem w bieżącym roku browar wyprodukował piwa, lemoniady i słodu wartości ponad 40 mln zł. Ponieważ do końca roku pozostał jeszcze cały miesiąc – produkcja ponadplanowa osiągnie wartość około 3 mln zł. Oczywiście, wzrośnie również fundusz zakładowy przedsiębiorstwa. O tym co pracownicy browaru planują zrobić z zarobionymi przez siebie pieniędzmi – napiszemy za parę dni.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter