Widowisko baletowo-muzyczne w Elblągu
Dyrekcja Ognisk Artystycznych w Elblągu oraz P.P.S.M. w ramach imprez artystycznych obchodu 15-lecia wyzwolenia Ziemi Elbląskiej wystawiają w dniu 28 b.m. w sali kina „Zamech” piękne widowisko baletowo-muzyczne „Baśń zimowa", informował Dziennik Bałtycki z 25 lutego 1960 roku.