Wczasy niedzielne

10.07.2008
Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku rada zakładowa „Zamechu” wznowiła wyjazdy na tzw. wczasy świąteczne, informował Głos Elbląga z 10 lipca 1958 r.
W każdą niedzielę kursować będzie samochód zakładowy do punktu wczasowego w Jeleniej Dloinie, zawożąc tam pracowników „Zamechu”. Punkt wczasów świątecznych położony jest w malowniczym miejscu nad jeziorem, otoczonym lasem. Niezależnie od tego w każdą niedzielę inny samochód wozić będzie miłośników kąpieli morskich do Krynicy. Wyjazd na Mierzeję odbywać się będzie według planu – poszczególnymi wydziałami. Poza tym co jakiś czas kursować będzie do Krynicy Morskiej zakładowy statek „Danek”. Przejazd do Jeleniej Doliny będzie bezpłatny, natomiast do Krynicy Morskiej, zarówno statkiem jak i samochodem odpłatnie. Koszty przejazdu będą oczywiście niższe niż państwowymi środkami lokomocji i kształtować się będą w granicach 10 zł. Życzymy „zamechowcom” dużo ciepłych i słonecznych niedziel.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter