Warto wiedzieć, że...

24.08.2011
... już w roku 1965 w Elblągu ruszy produkcja mleka w proszku — czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 24 sierpnia 1961 roku.
Nowoczesna fabryka do wyrobu mleka w proszku zgodnie z założeniami planu pięcioletniego oddana zostanie do użytku w końcu 1964 roku.
   
(a)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter