Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Dawno temu
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Warto wiedzieć, że...
24.08.2011
... już w roku 1965 w Elblągu ruszy produkcja mleka w proszku — czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 24 sierpnia 1961 roku.
Nowoczesna fabryka do wyrobu mleka w proszku zgodnie z założeniami planu pięcioletniego oddana zostanie do użytku w końcu 1964 roku.
(a)
A moim zdaniem...
Najnowsze artykuły w tym dziale
Niedocenianie pracy kobiet
Zamechowski Czerwiec 1976
Dawno temu w Elblągu... znikały rowery
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu
To się czyta
To się komentuje
Bądź na bieżąco, zamów newsletter