Ogólnie w 1958 roku w służbie zdrowia na jednego lekarza przypadało 2,4 pielęgniarki. W roku ubiegłym nastąpił minimalny zaledwie wzrost i na jednego lekarza przypadało 2,48 pielęgniarki. Stosunek ten powinien w najbliższych latach latach wzrosnąć przynajmniej do 3,5 pielęgniarki na jednego lekarza.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter