Warto wiedzieć, że...

1
27.11.2009
 Spośród siedmiu kin elbląskich kino „Syrena” dało w trzech kwartałach br. 950 seansów, które zgromadziły 330.193 widzów, a kina „Zamech” 907 seansów dla 230.000 widzów.
 Szacunkowa ilość widzów we wszystkich kinach elbląskich wynosi za trzy kwartały około miliona widzów.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

taaaak??? a kiedy to było, bo jakoś redakcja nie podala ani nazw 7 kin, ani roku, w którym to sie wydarzyło. ..
zainteresowana01 (2009.11.27)

info

0  
  0