Warto wiedzieć, że…

05.10.2009
 W roku 1960 przewiduje się w Elblągu wzrost dostawy wody dla gospodarstw domowych o 150 tys. metrów sześciennych w porównaniu z rokiem bieżącym, informował Dziennik Bałtycki z 5 października 1959 r.
 Ogólna ilość produkcji wody nadal wyniesie 5.500 tys. m sześć. Gdyż wzrost dostawy dla gospodarstw domowy nastąpi kosztem zmniejszenia dostawy innym odbiorcom oraz dalszego zmniejszenia strat w sieci.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter