Wydział Gospodarki Komunalnej zapowiada zakończenie prac przy układaniu chodnika od ul. Armii Czerwonej do Bażantarni, oraz ułożenie chodnika i założenie zieleńców przy al. Świerczewskiego. Ponadto założone zostaną w najbliższym czasie zieleńce przy pl. Słowiańskim na zburzonych schronach.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter