Warto wiedzieć, że...

1
02.07.2009
 Jeszcze przed 22 lipca wykonanych zostanie w Elblągu wiele robót, związanych z uporządkowaniem miasta i nadaniem mu estetycznego wyglądu, informował Dziennik Bałtycki z 2 lipca 1959 r.
 Wydział Gospodarki Komunalnej zapowiada zakończenie prac przy układaniu chodnika od ul. Armii Czerwonej do Bażantarni, oraz ułożenie chodnika i założenie zieleńców przy al. Świerczewskiego. Ponadto założone zostaną w najbliższym czasie zieleńce przy pl. Słowiańskim na zburzonych schronach.
   
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

aha. .. no bardzo interesujące. .. jak dobrze to wiedzieć.
KraczkoŚ (2009.07.02)

info

0  
  0