Dziesięć wozów motorowych produkcji chorzowskiej wytwórni „Konstal” zasili do końca roku tabor Miejskiego przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Elblągu. Dzięki temu na liniach tramwajowych nr 1 i 2 kursować będą niemal wyłącznie nowe wozy motorowe. Rokuje to duże nadzieje na usprawnienie komunikacji miejskiej.
xxx
Wygospodarowanie w r. b. funduszu w wysokości 5 mln zł planują elbląskie Zakłady Mechaniczne. Warunki ku temu są szczególnie sprzyjające, gdyż wskaźnik wzrósł z 19,16 do 28,5. Tym samym przy wykonaniu planu w wysokości tej samej, co w roku ubiegłym fundusz zakładowy będzie prawie o połowę wyższy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter