Wydaje się, że warto wziąć pod uwagę dalszą celowość istnienia tej nierentownej placówki pocztowej, którą należałoby przenieść do większego skupiska ludności, np. do dzielnicy za kanałem, zamieszkałej przez kilka tysięcy mieszkańców.
Sprawą powinno zainteresować się Prezydium MRN, które w porozumieniu z kierownictwem poczty musi w jakiś sposób rozwiązać ten problemik.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter