Ostatnio np. ławki znajdujące się w parku Traugutta wrzucone zostały przez rozwydrzonych bezkarnością wyrostków do przepływającej opodal Dzikuski. W związku z tym zwracamy się do organów porządkowych oraz społeczeństwa o zwrócenie większej uwagi na akty bezmyślnego niszczenia zieleńców miejskich. Przy okazji nadmieniamy, że Wydział Gospodarki Komunalnej poinformował nas o tym, iż złapani na gorącym uczynku wandale karani będą wysokimi grzywnami.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter