W żłobku przyzakładowym

5
04.08.2009
 Największym przyzakładowym żłobkiem Elbląga jest żłobek, zbudowany przez Zakłady Mechaniczne. Przybywa w nim stale 80 dzieci, ale nie tylko pracowników „Zamechu”, a także „Odzieżówki” ZWP, MPK, handlu i innych przedsiębiorstw, informował Dziennik bałtycki z 4 sierpnia 1959 r.
 Jest to żłobek tygodniowy. Mamusia czy tatuś oddaje swoją pociechę w poniedziałek o godz. 5.30, a zabiera dopiero w sobotę o godz. 14. Żłobek jest nowocześnie wyposażony oraz posiada wykwalifikowany personel.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Oddawanie dziecka na tydzień to straszne(:
(2009.08.04)

info

0  
  0
Mój tata był w tym żłobku. Żle to wspomina.
(2009.08.04)

info

0  
  0
To było wychowywanie dzieci na wzór Związku Sowieckiego w duchu leninizmu od niemowlaka, mnie wychowywali rodzice dlatego te ideały te były mi obce i wrogie.
Anty komuna (2009.08.05)

info

0  
  0
nigdy bym nie oddała do takiego żłobka dziecka to jest okropność!!!!!
(2009.08.06)

info

0  
  0
MASAKRA!!!! biedne dzieci :(((
(2009.08.14)

info

0  
  0