W „Zamechu”

5
07.07.2011
Elbląskie Zakłady Mechaniczne zrealizowały ostatnio szereg zamówień dla Chińskiej Republiki Ludowej i Wietnamu - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 lipca 1961 roku.
Jednocześnie kończy się budowę turbiny o mocy 50 MW dla elektrowni w Siekierkach oraz buduje olbrzymią turbinę dla Konina o mocy120 MW.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a teraz co się dzieje już wam mówię; żądzi taksówkarz zastępcą jest starzec i mają koniuszych karierowiczów bez wykształcenia
anderw (2011.07.07)

info

0  
  0
to co sie teraz tam dzieje to istny cyrk
(2011.07.07)

info

0  
  0
Układy i tylko układy !!!!! w Alstrom
(2011.07.08)

info

0  
  0
taki swietny zaklad doprowadzili do ruiny!! wszystko wina tego nieuka Walesy ktory sprzedal polske za bezcen
(2011.07.11)

info

0  
  0
ZAMECH jako przykład wyprzedaży za bezcen obciąża elbląskich styropianowców i tyle. .. .jako jedyni w kraju zawarli takie niekorzystne porozumienie. .. byle szybciej. .. dostli po pare groszy, a załoga za brame. .. i teraz na Wałęse. ..
(2011.07.11)

info

0  
  0