W Tolkmicku

24.07.2012
W przeddzień 18 rocznicy PKWN w Tolkmicku odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę nowej, pierwszej w Tolkmicku szkoły Tysiąclecia - czytamy w Głosie Elbląga z 24 lipca 1962 roku.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele KW PZPR, przedstawiciele Prezydium PRN, Prez. MRN, licznie zebrani mieszkańcy miasta oraz młodzież kolonijna przebywająca na wakacjach nas Zalewem Wiślanym.
   
(sg)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter