Niedawno pisaliśmy, że staraniem i kosztem PSS, Elbląg otrzymał nowoczesną kawiarnię „Mocca”. Kawiarnia ta ściągnęła gości z sąsiadującej kawiarni EZG „Tęcza”.
Dyrekcja EZG, chcąc ściągnąć z powrotem starą klientelę, przeprowadziła ostatnio kapitalny remont w kawiarni. Zaopatrzono lokal w nowe, estetyczne meble. Całość sprawia obecnie miłe wrażenie. Rzeczywiście dziś „Tęcza” w żadnym wypadku nie przypomina starej, odrapanej, cukierni. Barwne, tęczowe kolory wnętrza zachęcają gości do spędzenia tu czasu przy małej czarnej.
Jedyną uwagę jaką mamy do dyrekcji EZG to, że wyraziła zgodę na wymalowanie ściany tematami architektury gdańskiej z pominięciem regionu miejscowego. Poza tym – duże brawa. Prosimy przy okazji o zajęcie się reprezentacyjnym lokalem elbląskim „Słowiańską”.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter