W przetwórni rybnej w Tolkmicku

3
16.10.2013
Spółdzielnia Pracy Przetwórstwa Rybnego "Zalew" w Tolkmicku produkuje różnego gatunku konserwy rybne - czytamy w Głosie Elbląga z 16 października 1963 roku.
W tym roku wyprodukowano już wiele ton konserw na rynek krajowy oraz na eksport. Między innymi do Anglii, USA, Francji i Włoch. Spółdzielnia "Zalew" wysłała 45 ton konserw wysokiej jakości.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A teraz kupujemy stęchłe konserwy z Chin, stare mięso z Norwegii a śmierdzące ryby z Wietnamu. To taki postęp kulturowy i gest odcięcia się od minionej epoki !!!
KarolŚ. (2013.10.16)
a w starej popularna nazwa Rybna to już nawet nie straszy
(2013.10.16)
Fajne jest to, że całkiem niedawno zagnało mnie do Zakopca i co ciekawe ryby są tam tańsze o jakieś 20% niż w Elblążkowie. Jak to się dzieje, ze nad morzem, na północy kraju ryba jest droższa niż 600 km od morza? Co za powalony kraj.
Gawel (2013.10.17)

info

0  
  0