W okresie ferii dzieci będą w dobrych rękach
Celem częściowego wyręczenia rodziców w kłopotach związanych z zapewnieniem dzieciom rozrywki w okresie ferii świątecznych, rada zakładowa Zamechu wspólnie z komendą elbląskiego Hufca ZHP uruchomi w dniach od 27 bm. do 7 stycznia 62 roku świetlicę przy placu Słowiańskim - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 26 grudnia 1961 roku.