Laboratorium to jest jedyną w Elblągu placówką, prowadzącą badania i analizy lekarskie dla pacjentów lecznictwa otwartego z miasta i powiatu. Zatrudnia ono 20 kobiet i wykonuje w ciągu miesiąca ponad 7 tys. rożnych analiz i badań.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter