Oto na interwencję mieszkańców delegowany członek Komitetu Rejonowego stwierdził 3 lutego br. poważne uchybienia w sklepie mięsnym MHM przy ul. Sadowej w Elblągu. Potwierdzony został fakt niewłaściwego odnoszenia się sprzedawców do klientów. Dostarczony do sklepu towar bywa sprzedawany tak zwanym "swoim" klientom, a dopiero reszta - stojacym w kolejce. Zdarzają się nawet przypadki, że odważony towar podawany jest tym "wybrańcom losu" ponad głowami osób, stojących w kolejce. Tyle pismo Rejonowego Komitetu Blokowego. Ze swojej strony wierzymy, że dyrekcja MHM zbada sprawę i o ewentualnych zarządzeniach powiadomi naszą redakcję. Warto także, aby tą sprawą zainteresował się Wydział Handlu Prezydium MRN w Elblągu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter