Dotrzymanie tego terminu wiąże się jednak z uzupełnieniem na czas brakujących znaków drogowych, zakazujących używania sygnałów.
Wobec znanego braku dyscypliny drogowej mieszkańców naszego miasta, wprowadzenie ruchu bezsygnałowego poprzedzić winna – naszym zdaniem – kilkudniowa akcja pouczająca. W przeciwnym bowiem razie zwiększyć się może ilość wypadków wśród przechodniów, którzy zbyt często całą odpowiedzialność za swoje zdrowie i życie przerzucają na kierowców, licząc na ich sygnał w razie niebezpieczeństwa.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter