Oby to "po Nowym roku" nie trwało gdzieś do czerwca. Przy okazji - kto podejmie się obliczyć, ile wody zaoszczędzono by, gdyby ten "genialny" pomysł zrealizowano powiedzmy pięć lat wcześniej? A oto dane do obliczeń: dobowa produkcja wody wynosi w Elblągu około 5 tys. tychże metrów sześciennych, czyli prawie 1/3 dobowej produkcji.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter