W Elblągu powstało PTSM

2
05.06.2013
W szkole nr 8 w Elblągu powstało Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 5 czerwca 1963 roku.
Jego zadaniem jest przyjmowanie w czasie wakacji na noclegi młodzieży turystycznej. Jest to wielkie udogodnienie dla szkolnych turystów, ponieważ koszt noclegu wynosi w PTSM 5 zł, a więc jest w porównaniu z noclegami PTTK i innymi bardzo przystępny.
   
(Kur)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Redakcja na złom nie mają artykułu ale CIEKAWE hihihihihhihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihiihhihihiihihihihihihhihihihihihihihihihihih iihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihhihihihihiiihihhihihihihhihihihihihihiihihhihiihihihiihihih pewnie z PO pan redaktor pochodzi
człowiek prawa (2013.06.05)

info

0  
  0
Przeczytałem ze coś w Elblągu powstało i. .. no tak za dobre aby prawdziwe bo 50 lat temu.
(2013.06.06)

info

0  
  0