Nic prostszego jak pójść do restauracji. Nie wszystkim to jednak odpowiada. Chciałoby się wypić piwo w domu. W Elblągu jest to ostatnio niestety niemożliwe, gdyż trudno jest nabyć piwo butelkowe. Jedynie w „Delikatesach” można dostać od czasu do czasu importowany pilzner.
Wiemy co prawda dlaczego pracownicy lokali gastronomicznych wolą sprzedawać piwo beczkowe lecz ostatecznie trzeba również wziąć pod uwagę gusty i potrzeby konsumenta.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter