Elbląskie Zakłady Gastronomiczne myślą już o zaspokojeniu potrzeb odwiedzających park. Przewiduje się uruchomienie 100 miejsc konsumpcyjnych pod parasolami na werandzie restauracji. W pomieszczeniach pod werandą będzie uruchomionych pięć kiosków, w tym cztery z napojami chłodzącymi i zimnymi przekąskami i jeden kiosk z gorącymi daniami. W dni świąteczne będą tu stały dwa wózki z parówkami i dodatkowy stragan z napojami chłodzącymi. W dniach bezkoncertowych w muszli uruchomiona będzie pijalnia piwa. Oby tylko dopisała pogoda.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter