W 102 proc. wykonała plan załoga ZTK w Elblągu

2
14.04.2009
Poważnym sukcesem zakończyła się walka załogi Zakładów Taboru Kolejowego o pełną realizację zadań planowych za pierwszy kwartał br., informował Dziennik Bałtycki z 14 kwietnia 1959 r.
Pomimo poważnych trudności, dzięki zobowiązaniom dla uczczenia III Zjazdu Partii udało się w marcu nadrobić zaległości tak, że plan produkcji towarowej za pierwszy kwartał zrealizowany został w 102 proc. Pod względem wartościowym wg cen porównawczych wykonanie planu wyniosło 115 proc. Załoga ZTK wykonała ponad plan 6 cystern 4R, 8 cystern 5R, 9 wapniarek 10S oraz dokonała przemontażu 12 wagonów towarowych. Ponadto ponadplanowo zrobiono 15 popielników do parowozu „Typ Śląsk”. Osiągnięte wyniki produkcyjne za pierwszy kwartał Br. wskazują na poważną poprawę sytuacji w zakładzie; niewątpliwie zadania II kwartału załoga Zakładów Taboru Kolejowego wykona także z nadwyżką.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

i pan prezes jest najlepszy ze wszystkich prezesow i ja nawet piosenke o nim ulozylem
kocham misia (2009.04.15)

info

0  
  0
Poważny sukces, poważne trudności, poważna poprawa. Poważnie; -)
poważny (2009.04.15)

info

0  
  0