Uwaga właściciele kotów

4
01.04.2008
W celu zabezpieczenia zwierząt domowych przed wścieklizną, przeprowadzana jest w całym kraju akcja szczepień ochronnych. W Elblągu objęto nią już wszystkie psy. Obecnie przyszła kolej na koty, informował Dziennik Bałtycki z 1 kwietnia 1958 r.
W związku z powyższym wzywa się zamieszkałych na terenie miasta właścicieli kotów, aby – wraz ze swymi pupilkami – stawili się dnia 1 kwietnia na dziedzińcu Prezydium MRN (ul. Łączności 2), gdzie funkcjonariusze miejskiej służby weterynaryjnej dokonają przeglądu, rejestracji i segregacji zwierząt, a opiekunom ich podadzą dokładny termin i miejsce szczepienia. Sprawy osób, które nie dopełnią tej koniecznej, niewątpliwie słusznej i celowej formalności, skierowane zostaną do Kolegium Orzekającego, a koty będą zgładzone w drodze przymusu.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

jak na prima-aprilisowy żart jest to dosyć makabryczne.
miłośnik kotów (2008.04.01)

info

0  
  0
hihi dobry żarcik na pierwszego kwietnia:)
(2008.04.01)

info

0  
  0
Tak, dobre, jaja jak na primaaprilis. dachowce spadaja ze śmiechu z dachu. ..
kocurek nie szczepiony (2008.04.01)

info

0  
  0
Tak, niezłe jaja, komuś się przysnił makabryczny sen, dachowce sikają ze śmiechu. a te niby nie zgłoszone czyli bezpańskie to kto będzie chwytał i unicestwiał????? może ktoś to wyjaśni.
kocur nie szczepiony (2008.04.01)

info

0  
  0