W związku z powyższym wzywa się zamieszkałych na terenie miasta właścicieli kotów, aby – wraz ze swymi pupilkami – stawili się dnia 1 kwietnia na dziedzińcu Prezydium MRN (ul. Łączności 2), gdzie funkcjonariusze miejskiej służby weterynaryjnej dokonają przeglądu, rejestracji i segregacji zwierząt, a opiekunom ich podadzą dokładny termin i miejsce szczepienia.
Sprawy osób, które nie dopełnią tej koniecznej, niewątpliwie słusznej i celowej formalności, skierowane zostaną do Kolegium Orzekającego, a koty będą zgładzone w drodze przymusu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter