Uwaga posiadacze pojazdów mechanicznych

1
02.03.2011
Wszystkim posiadaczom pojazdów mechanicznych Elbląga podajemy do wiadomości, że przeglądy techniczne w marcu, kwietniu i maju będą dokonywane we wtorki i środy od godz.8 do 12 - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 2 marca 1961 roku.
Rejestracja nowych samochodów i motocykli dla posiadaczy prywatnych dokonywana będzie tylko w piątki od godz. 8 do 12. Wszelkie opłaty, związane z przeglądami i rejestracją przyjmowane będą na miejscu w Wydziale Komunikacji Prezydium MRN.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

oby opłaty zostaly bez zmian :)
ZebMcaine (2011.03.02)

info

0  
  0