Bywa często, że mieszkańcy Elbląga zauważywszy niewypał - nie zawiadamiają Prezydium MRN lub Komendę Miejską MO o tym. Dopiero po wypadku słyszy się , że o miejscu niewypału wiedzieli niektórzy obywatele.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter