Na ulicach widać setki naszych najmłodszych, zabawiających się jazdą na łyżwach i saneczkach.
Jest to bardzo miłe zjawisko, tylko że bardzo niebezpieczne. „Dzikie” tory saneczkowe sięgają jezdni ulicznych a większość dzieci ślizga się bezpośrednio na jezdniach.
W związku z tym apelujemy, żeby funkcjonariusze MO oraz rodzice poświęcali więcej uwagi dzieciom, bawiącym się na ulicach, bowiem duży ruch kołowy stwarza bardzo poważne niebezpieczeństwo.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter