Zdarzały się wypadki braku ich, spowodowanego często rozrzutnością. Dlatego też Wydział Zdrowia Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu wprowadził w tym roku nowy sposób ordynowania leków. Lekarze otrzymali specjalne pieczątki imienne, z numerem swojej przychodni. Pozwoli to na prowadzenie bieżącej kontroli i usprawnienie gospodarki lekami. Wszystkie zbędne przerosty będą likwidowane doraźnie, tak aby zaspokoić potrzeby ogółu zgłaszających się chorych.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter