Niestety, doświadczenia ostatnich lat dobitnie mówią o bałaganie i niezaradności czynników zajmujących się komunikacją.
Dlatego też – przypominamy aby część statków żeglugi przybrzeżnej nie odchodziła z Elbląga do Krynicy, a wzmocniła połączenie Tolkmicko – Krynica Morska. Natomiast PKP – powinno zatroszczyć się również o wycieczkowiczów, ustanawiając kilka pociągów na trasie Elbląg – Tolkmicko z tym że pociągi odchodzić będą ze stacji Elbląg – Miasto, względnie Elbląg – Zdrój – dla uniknięcia przejazdu przez miasto.
W ten sposób można będzie przewieść wszystkich chętnych do Krynicy Morskiej bez niesławnie zapisanych w pamięci elblążan awantur na przystankach żeglugowych, w Elblągu, Tolkmicku i Krynicy Morskiej.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter