Umówmy się na Sylwestra

2
29.12.2009
Jak wszystko na tym świecie, święta także mają swój kres. Ale przed nami niecierpliwie oczekiwany Sylwester, informował Dziennik Bałtycki z 29 grudnia 1959 roku.
Panie kończą intensywne i długotrwałe przygotowania, panom panom kończą się... zasoby gotówkowe. Ale Nowy Rok przecież trzeba przywitać godnie. Spotkanie z rokiem 1960 odbędzie się na licznych balach i zabawach. Część elblążan bawić się będzie przy dźwiękach znakomitego zespołu "Musette". Starannie przygotowany repertuar (mambo, rock and roll, calypso, blues) jest rękojmią przyjemnej zabawy.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

i co w zwiazku z tym?
Kajojinka (2009.12.29)

info

0  
  0
"Starannie przygotowany repertuar (mambo, rock and roll, calypso, blues) jest rękojmią przyjemnej zabawy. " teraz ludzie nie potrafią się bawić przy takiej muzyce niestety
JASNOŚĆ niezalogowany (2009.12.30)

info

0  
  0