Wszystkie formalności związane z uzyskaniem ulgowych przejazdów należy załatwiać w kierownictwie ekspozytury na kilka dni przed zamierzoną wycieczką.
Sezon turystyczny w Elblągu trwa jeszcze do końca września. Dzięki ulgowym biletom można więc będzie zwiedzić tanim kosztem szereg przepięknych miejscowości na Mazurach I Warmii – zapoznać się z tak atrakcyjnymi trasami turystycznymi jak Elbląg-Ostróda, Krynica Morska i Tolkmicko.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter