Ulgi dla wycieczek zbiorowych

20.08.2008
Ekspozytura Gdańskiej Żeglugi w Elblągu wprowadza od 1 września Br. 50 procentową zniżkę biletów dla wycieczek zbiorowych z zakładów pracy, szkół i instytucji, informował Dziennik Bałtycki z 20 sierpnia 1958 r.
Wszystkie formalności związane z uzyskaniem ulgowych przejazdów należy załatwiać w kierownictwie ekspozytury na kilka dni przed zamierzoną wycieczką. Sezon turystyczny w Elblągu trwa jeszcze do końca września. Dzięki ulgowym biletom można więc będzie zwiedzić tanim kosztem szereg przepięknych miejscowości na Mazurach I Warmii – zapoznać się z tak atrakcyjnymi trasami turystycznymi jak Elbląg-Ostróda, Krynica Morska i Tolkmicko.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter