Trasa tego szlaku prowadzi także przez Elbląg, tak więc, miasto nasze przyjmie w ciągu tych dwóch miesięcy 28 turnusów po 30 uczestników.
2 lipca wyruszają także turyści na trasę szlaku Kopernikowskiego. I w tym wypadku trasa prowadzi przez Elbląg.
Miasto nasze zwiedzą więc w okresie trwania wędrówki na tym szlaku, to znaczy od 2 lipca do 25 sierpnia, turyści 10 turnusów, po 20 osób.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter