Przy czym chcąc zachęcić do realizacji tego hasła własnym przykładem załoga „Zamechu” w ostatnią niedzielę września pracowała, przeznaczając zarobione w ten sposób pieniądze na FBS.
Cenna inicjatywa czołowego zakładu produkcyjnego Elbląga „zyskała specjalną aprobatę Komitetu Budowy Szkół Tysiąclecia, którego przewodniczący w Elblągu Andrzej Dębińsk, przesłał załodze „Zamechu” listowne podziękowanie.
Informując o tym mieszkańców Elbląga, czekamy na podjęcie apelu robotników „Zamechu” przez pozostałe zakłady produkcyjne Elbląga.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter