Trzepaki trafią na podwórka

4
02.03.2012
Plan MZBM na 1962 rok przewiduje zwiększenie urządzeń do utrzymania czystości w mieszkaniach - czytamy w Głosie Elbląga z 2 marca 1962 roku.
Tak więc na podwórkach zostanie ustawionych około 150 trzepaków, zwiększy się ilość prefabrykowanych obudowań na pojemniki do śmieci. MZBM obiecuje także uporządkowanie pomieszczeń na pralnie znajdujących się w wielu budynkach mieszkalnych. Spotka się to zapewne z zadowoleniem mieszkanek Elbląga.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ach gdzie te czasy ? Gdzie wspaniali pracownicy tego przedsiębiorstwa, choćby Pan Stanisław Koniuszaniec ?
(2012.03.02)

info

0  
  0
KIEDYŚ dbali o trzepaki teraz trzeba szukać sprawnego trzepaka. Najgorzej jest w ZBK, cud jak jest sprawny trzepak i jest stolik by położyć wytrzepany dywan.
(2012.03.02)

info

0  
  0
jak przetłumaczyć ten skrót
(2012.03.03)

info

0  
  0
trzepak = urządzenie do utrzymania czystości w mieszkaniach. DOBRE
encyklopedia (2012.03.04)

info

0  
  0