Tak więc na podwórkach zostanie ustawionych około 150 trzepaków, zwiększy się ilość prefabrykowanych obudowań na pojemniki do śmieci. MZBM obiecuje także uporządkowanie pomieszczeń na pralnie znajdujących się w wielu budynkach mieszkalnych. Spotka się to zapewne z zadowoleniem mieszkanek Elbląga.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter