To też chuligaństwo drogowe

2
28.07.2008
Wśród elbląskich kierowców i furmanów, dowożących towary i materiały do sklepów, magazynów czy do domów prywatnych, przyjął się brzydki zwyczaj wjeżdżania pojazdami na chodnik dla wygodniejszego rozładunku pojazdów, informował Dziennik Bałtycki z 28 lipca 1958 r.
Podobne praktyki nie tylko hamują i dezorganizują ruch uliczny, lecz prowadzą również do zaśmiecania, a nawet uszkodzenia chodników. Służbie drogowej elbląskiej MO, która w ostatnim czasie okazuje bardzo ożywioną i pożyteczną działalność – polecamy owych nie zdyscyplinowanych kierowców i furmanów
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

No i przez 50 lat nic poza pojazdami sie nie zmienilo. I milicja wiele nie moze bo nie chce zrobic.
ffr (2008.07.28)

info

0  
  0
A ciekawe jak wyglądał furman dresiarz z tuningiem w 1958 roku. Koń pewnie dostawał wzbogaconą mieszankę :-)
cynik (2008.07.28)

info

0  
  0