Telewizja 50 lat temu

1
06.12.2013
Program telewizyjny na piątek sprzed 50 laty można znaleźć w Głosie Elbląga z 6 grudnia 1963 roku.
11.55-12.10 - program dla szkół (kl. I) z cyklu: "Ala z elementarza"
   16.40 - "Namiary"
   17.00 - Wiadomości
   17.05 - "Od Caracas do Rio de Janeiro"" - program publicystyczny
   17.45 - "Miś z okienka" - program dla dzieci
   18.00 - "Wielokropek"
   18.10 - Program tygodnia
   18.35 - "Ludzie KPP" - program publicystyczny
   19.05 - "Znani mistrzowie baletu" - film krótkometrażowy prod. NRD
   19.20 - Wszechnica telewizyjna: "Świat koloru" - "Wenecja renesansu"
   19.50 - Dobranoc
   20.00 - Dziennik
   20.30 - "Wrota nocy" - film prod. fr. od lat 16
   22.15 - Wiadomości.
   
   ***
   Teraz wiadomo dlaczego czytelnictwo było na wysokim poziomie.
   
Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

I starczy!Czytelnictwo statystycznie osiągnęło poziom zadowalający, ale analfabetyzm wtórny raczkował, kiedy osiągnie apogeum?
ge,ge.riatryk (2013.12.21)

info

0  
  0