Telefoniczni chuligani

2
01.10.2009
 W Elblągu grasują od pewnego czasu chuligani telefoniczni, informował Dziennik Bałtycki z 1 października 1959 r.
 Ich chuligańskie wyczyny polegają na dzwonieniu w godzinach wieczorowych do prywatnych mieszkań i obrzucaniu zgłaszających się różnego rodzaju wulgarnymi wyrażeniami.
   Prawdopodobnie chuligani dzwonią z jakiegoś zakładu pracy, gdzie pełnione są dyżury nocne. Niewątpliwie nasz Urząd Telekomunikacyjny znajdzie sposób na stwierdzenie przez obserwację, skąd dzwonią chuligani.
   
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To wlasnie urzad telekomuny dzwonil
(2009.10.01)

info

0  
  0
1959 r. Brawo.
piła (2009.10.02)

info

0  
  0