Te dwie organizacje, ściśle współpracujące, starają się zapewnić kierowcom możliwość nie tylko podnoszenia kwalifikacji zawodowych ale i kulturalnego spędzania wolnego czasu po pracy. Ostatnio zorganizowano towarzyską zabawę kierowców, która może się stać wzorem doskonałej zabawy bezalkoholowej dla wielu elbląskich organizacji.
Zarówno Zarząd Automobilklubu jak i Zarząd TTT przykładają wiele wagi do sprawy uzyskania lokalu na zorganizowanie własnego klubu. Spełniłby on poważną rolę placówki kulturalno-oświatowej dla elbląskich kierowców.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter