Szukamy nowych talentów
Opromieniona sławą sekcja jazdy szybkiej na lodzie elbląskiej Olimpii, w której trenowały i stawiały pierwsze kroki zdobywczynie medali olimpijskich Seroczyńska i Pilejczyk, rozpoczyna w tym roku atak na młodzież pod hasłem „Szukamy nowych talentów” - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 20 maja 1960 roku.