Szatnia za mała

1
20.12.2012
Wieczorem w sobotę i w niedzielę w Domu Kultury w Elblągu jest moc gości. Najwięcej jest ich w sali telewizyjnej, hali sportowej i w kawiarni - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 20 grudnia 1962 roku.
Jednak nie starcza dla wszystkich miejsca w szatni. Z tego wynika wniosek oczywisty.
   
   
(Luc)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

sieka. pl - Koniec świata nadchodzi. Sprawdź!
heroes4 (2012.12.20)

info

0  
  0