Święta już blisko

1
12.12.2007
Sklepy jeszcze kiepsko zaopatrzone, informował Dziennik Bałtycki z 12 grudnia 1957 r.
Święta za pasem, a sklepy nie są jeszcze zbyt dobrze zaopatrzone w towary, szczególnie spożywcze, z wieloletniej zaś praktyki wiemy, że w ostatniej chwili trudno cokolwiek kupić. Tworzą się wtedy kolejki i oprócz siniaków nic więcej ze sklepu nie wynosimy. Najwyższy więc już czas, aby pomyśleć o zaopatrzeniu świątecznym.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Biedronka jest dobrze zaopatrzona!
(2007.12.12)

info

0  
  0