Dom Dziecka nr 2 w Elblągu przy ul. Bema nr 59 codziennie do godz. 18 prosi rodziny, które chciałyby przyjąć do swego grona na okres świąteczny dzieci - o wcześniejsze zgłaszanie się osobiście, głównie w celu poznania dzieci, by te nie czuły się obco w nowym domu w czasie świąt.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter