Natomiast w roku 1960 z funduszy otrzymanych z Ministerstwa Energetycznego między innymi oświetlone zostaną ulice: Rycerska, Beniowskiego, Bema, 1 Maja, Kościuszki i inne. I na tych ulicach założone zostanie światło jarzeniowe.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter