Starania o utworzenie izby wytrzeźwień w Elblągu

3
09.05.2017
Starania o utworzenie izby wytrzeźwień w Elblągu
Władze Elbląga czynią starania o urządzenie w mieście izby wytrzeźwień - czytamy w Głosie Elbląga z 9 maja 1967 roku.
Locum dla tej placówki znajdzie się w budynku sąsiadującym z MO przy ul. Armii Czerwonej 102. Będzie to możliwe po odpowiedniej adaptacji, której projekt i kosztorys opracowuje już Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego. Prezydium Miejskiej rady Narodowej w Elblągu zwróciło się też z wnioskiem do Zarządu Wojewódzkiego Społecznego Komitetu Przeciwalkoholowego w Gdańsku o przydzielenie dotacji w wysokości 200 tys. zł, na rozpoczęcie robót związanych z urządzeniem tej placówki.
(P.)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dzisiaj izba wytrzeźwień służy policji do nabijania statystyk i zaborze pieniędzy zatrzymanych do naprawy budżetu. Bezdomnych i nie pracujących nawet spisywać nie chcą.
(2017.05.09)

info

6  
  1
To albo nabijają statystyki, albo nie spisują. Trochę gubisz się w zeznaniach.
r74 (2017.05.10)

info

0  
  1
to są skutki picia wódki.
(2017.05.10)

info

0  
  0