UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj izba wytrzeźwień służy policji do nabijania statystyk i zaborze pieniędzy zatrzymanych do naprawy budżetu. Bezdomnych i nie pracujących nawet spisywać nie chcą.


Anuluj