Sprawie tej Prezydium MRN poświęciło już wiele uwagi, projekt jednak uruchomienia stacji natrafił na poważne trudności w uzyskaniu odpowiedniego obiektu.
Ostatnio sprawa uruchomienia TOS stanęła ponownie na posiedzeniu Prezydium MRN, gdzie wysunięto propozycję przydzielenia na stację obiektu przy ul. Fabrycznej. Obiekt, ten znajdujący się dotychczas w posiadaniu ZWP, opuszczony zostanie prawdopodobnie w najbliższym czasie tak, że otwarcie stacji TOS nastąpiłoby przed sezonem letnim.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter