Był to doskonały pokaz współpracy i wymiany doświadczeń. W Klubie Turysty PTTK, przy czarnej kawie, wymieniono poglądy na tematy rajdów i wycieczek przeprowadzonych w 1961 roku dzielono się wspomnieniami, śpiewano piosenki. Uzgodniono przy tym plan imprez turystycznych na br. Następnego dnia turyści zwiedzili kombinat turbinowy "Zamech" oraz Frombork.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter